Gazeta Internetowa|:: Lobbysta dopalaczy usłyszał zarzuty uprawy narkotyków


Lobbysta dopalaczy usłyszał zarzuty uprawy narkotyków

Tomasz O., lobbysta dopalaczy, usłyszał zarzuty uprawy narkotyków – dowiedziała się TVN24. Zarejestrowany w Sejmie jako lobbysta Tomasz O. chciał w poniedziałek wnieść do Sejmu m.in. doniczkę z sadzonką konopi indyjskiej. Nie zgodziła się na to Straż Marszałkowska; wezwana została policja, a lobbysta zatrzymany i przewieziony do komisariatu.Tomasz O. w poniedziałek miał przy sobie sadzonkę konopi indyjskiej a także torebkę środków, które określił jako "materiały kolekcjonerskie". - Gdyby konopie nie były zakazane, nie doszłoby do sytuacji, że takie środki pojawiłyby się na naszym rynku. Worek takich środków zniknie, jeśli pojawi się kontrolowany obrót konopią indyjską - powiedział O.
Jak wyjaśnił, sadzonkę konopi chciał wręczyć premierowi Donaldowi Tuskowi, ponieważ "dowiedział się, że będzie rezydował w parlamencie". - Z chęcią zaniósłbym mu rozwiązanie problemu, bo on chyba nie widzi tego rozwiązania - dodał.

Z informacji zamieszczonych na stronie internetowej Kancelarii Sejmu wynika, że Tomasz O. chce działać na rzecz ochrony praw i wolności osób uzależnionych od substancji psychotropowych.
Wicedyrektor biura prasowego w Kancelarii Sejmu Joanna Trzaska-Wieczorek zaznaczyła w rozmowie z dziennikarzami, że rolą lobbystów jest proponowanie konkretnych rozwiązań do projektów ustaw.
Walka z dopalaczami - raport specjalny w Onet.pl
Czy jesteś dobrze poinformowany? Sprawdź się! 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Wynik CBA opublikowało (także w wersji elektronicznej): "Ranking polityków i urzędników, którzy brali łapówki" "Wielką księgę odmawiania propozycjom korupcyjnym" "Poradnik antykorupcyjny dla urzędników" Dalej


Internetowy poradnik | kopia zapasowa www | prawdziwie życie