Gazeta Internetowa|:: Matka ośmioraczków: nienawidzę swoich dzieci


Matka ośmioraczków: nienawidzę swoich dzieci

Matka ośmioraczków, Amerykanka Nadya Suleman, określana przez media jako "Oktomama", wyznała, że nienawidzi swoich dzieci - informuje medportal.ru.Dodała, że napawają ją obrzydzeniem. Sześcioro starszych dzieci, które pojawiły się na świecie przed narodzinami ośmioraczków, Amerykanka nazwała zwierzętami. W wywiadzie dla czasopisma "In Touch Weekly" podkreśliła, że traci nad nimi kontrolę z powodu braku czasu na ich wychowanie.
Suleman stwierdziła, że z powodu napięcia, spowodowanego troską o swoich czternastu potomków, pojawiły się u niej myśli samobójcze.

Powiedziała, że zdarza jej się zamykać w łazience, gdzie płacze. - Czasem siedzę w niej godzinami, nawet obiad jem na podłodze w łazience. Cokolwiek, by mieć ciszę i spokój - stwierdziała.
Potem dodała, że kocha swoje dzieci, ale żałuje, że je urodziła.
Jak wygląda życie mamy ośmioraczków? Zobacz zdjęcia!
35-letnia matka poskarżyła się również na problemy finansowe jej rodziny. W maju 2010 roku, aby poprawić materialny status, wzięła udział w kampanii reklamowej promującej sterylizację zwierząt.
Nadya Suleman urodziła ośmioraczki w styczniu 2009 roku. Wszystkie 14 dzieci Amerykanki zostały poczęte metodą in vitro. Kalejdoskop (zdjecia: 15)


Internetowy poradnik | kopia zapasowa www | prawdziwie życie