Gazeta Internetowa|:: Prezenter TV zamieszany w zagadkową śmierć


Prezenter TV zamieszany w zagadkową śmierć

Funkcjonariusze policji stanowej z Arkansas w USA badają okoliczności zagadkowej śmierci Dextera Williamsa, którego martwego znaleziono w jacuzzi razem z jego przyjacielem, prezenterem miejscowej telewizji, Brettem Cumminsem. Policjantów, którzy znaleźli ciało Williamsa z oplecionym na szyi łańcuchem, wezwał właściciel mieszkania - informuje serwis foxnews.comWłaściciel mieszkania poinformował miejscową policję, że wieczorem poprzedniego dnia zaprosił do siebie znanego lokalnego dziennikarza, który w jego domu pojawił się razem ze swoim przyjacielem, Dexterem Williamsem. Mężczyźni mieli razem pić alkohol i zażywać leki, by po jakimś czasie przenieść się do jacuzzi.
W ostatniej fazie spotkania nie uczestniczył już właściciel mieszkania, który położył się w pokoju obok kilka chwil wcześniej. To właśnie on rano znalazł ciało Williamsa i śpiącego obok w wannie Cumminsa. Według informacji policji prezenter miał wyjść z mieszkania, jednak wrócił po jakimś czasie by porozmawiać z funkcjonariuszami.

Policja odmówiła wydania oświadczenia w sprawie roli dziennikarza w zagadkowej śmierci tłumacząc to prowadzonym śledztwem. Pewne jest, że Cumminsowi nie przedstawiono dotąd żadnych zarzutów. Szefowie telewizji KARK, w której pracował Cummins, poinformowali, że do czasu wyjaśnienia okoliczności śmierci Williamsa, ich prezenter nie pojawi się na wizji. Protesty w Hiszpanii - tysiące ludzi na ulicach (zdjecia: 13)


Internetowy poradnik | kopia zapasowa www | prawdziwie życie